امروز دو تن از مدیران شرکت اشنایدر الکتریک (Hares Habre...Development Director) جهت گسترش فعالیتهای فی مابین ایران،ترکیه و خاورمیانه، مهمان شرکت ایرسانوین بودند.ملاقات بسیار گرم و مفیدی بود که مذاکراتی در مورد مسائل فی مابین از نظر بازرگانی و فنی صورت گرفت و تصمیمات جدی و خوبی گرفته شد که قرار شد در  گسترس زمینه های فیبرنوری، FTTHT و هوشمندسازی گامهای جدیدی برداشته شود.

photo 2018 02 26 15 11 10

آگهـــی استخــــدام قـــراردادی

شرکت فنی مهندسی توسعه فناوری ایرسا نوین در زمینه های زیر از افراد(حقیقی) و شرکتها(حقوقی) برای تهران و شهرستان استخدام و دعوت به همکاری می نماید.

uy7x3dqk


1

مجری شبکه اکتیو-مجری شبکه پسیو

5نفر

2

مجری دیتاسنتر

2نفر

3

مجری برق و ساختمان

2نفر

4

مجری مخابرات- فیبرنوری-FTTH

3نفر

5

مجری دوربین مداربسته- ویپ – آی پی تلفن

2نفر

6

مجری هوشمندسازی

3نفر
لطفا رزومه کاری خود را ( به همراه مشخصات و پروژه های انجام شده ) به شماره زیر تلگرام نمایید یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

شماره تلگرام: 417- 352-0990                         شماره تماس: داخلی 122 =   88470301-021هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷ (

با توجه به نقش پراهمیت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوی دیگر جایگاه ویژه ومهم برگزاری نمایشگاههای بین المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنائی صاحبان صنایع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنین بمنظور معرفی توان توسعه و پتانسیل کشور در زمینه این صنعت برگزاری سالیانه نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات واطلاع رسانی– ایران تله کام، بصورت تخصصی بین المللی از سال ۱۳۷۹ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز گردید و ادامه یافت.

tc05

هجدهمین  نمایشگاه بین المللی تله کام با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ایران،توسط شرکت پالار سامانه از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ مهرماه ۱۳۹۶ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد. شرکت ایرسانوین هم به عنوان طراح مجری و تامین کننده پروژه های مخابراتی در این نمایشگاه حضور داشت.

در ادامه تصاویری از این نمایشگاه را مشاهده می کنید.

 

شرکت ایرسانوین طراح، مجری و تامین کننده تجهیزات پروژه های مخابراتی مقدم شما عزیزان را در هجدهمین نمایشگاه بین المللی تلکام گرامی می دارد.

منتظر دیدار شما در نمایشگاه تلکام هستیم. ذیلا می توانید از محل غرفه نمایشگاهی ایرسا نوین مطلع شوید.

نمایشگاه تلکام 96

نمایشگاه تلکام 96

 

آموزش فیبرنوری و FTTH باحضور 15نفر از مسولان استان قم و کاشان که از همکاران واحد مخابرات و شاتل و مجری بودند با همکاری شرکت ریزپردازان قرن21 با مدیریت جناب آقای مرادگنجه و شرکت ایرسانوین در تاریخ 11شهریور96 برگزار شد.

از ساعت ۹صبح کلاس آموزش فیبر نوری و FTTH آغاز شد . تمامی افرادی که ثبت نام کرده بودند در ساعت شروع در کلاس حاضر بودند . تا ساعت ۱بعد ازظهر بحث های مربوط به فیبر مطرح شد و بعد از نهار و نماز امتحان بعمل امد.

بعد از برگزاری امتحان مبحث FTTH شروع گردید. و در یک ساعت پایانی مباحث عملی فیوژن انجام گردید.


photo 2017 09 02 17 31 32