به اطلاع کلیه مشتریان محترم میرساند، از 25 مرداد ماه مکان شرکت ایرسانوین تغییر یافته است. جهت اطلاع بیشتر به صفحه ارتباط با ما مراجعه کنید

همانطور که می دانید به تازگی شبکه تلفنی مخابرات که به صورت سنتی تماما بر اساس کابل های مسی راه اندازی می شد به حد اشباع رسیده و در حال لبریز شدن است. خطوط مخابراتی و شبکه circuit switch آن دیگر توان پشتیبانی از این حجم درخواست اتصال با کابل های مسی را ندارد و بنابر این پاره ای جز مهاجرت به تکنولوژی جدید FTTH نمی باشد.

بدین دلایل و بر اساس نیاز بازار مخابرات تهران و شهرستان های بزرگ کشور تصمیم به عدم ارائه کابل های مسی به ساختمان های نوساز و در حال تحویل گرفته اند. لازم به ذکر است که مخابرات تنها در نزدیکی و در خارج از ساختمان یک کابل فیبر نوری را به صاحب ملک تحویل داده و از اجرای داخلی و نصب آن در داخل ساختمان سر باز می زند. بنابراین جهت راه اندازی و نصب سمت داخلی ساختمان در پروژه های FTTH شرکت ایرسا نوین با نیرو های متخصص در زمینه شبکه های پسیو کامپیوتری در خدمت شما عزیزان می باشد.

 

نصب و راه اندازی FTTH

 

شرکت ایرسانوین نماینده رسمی اشنایدر الکتریک فرانسه سالهاست که درزمینه شبکه های کامپیوتری مشغول فعالیت است و در این راستا صدها پروژه را مستقیما توسط بخش طراحی و اجرای خود و یا از طریق نمایندگان معتبر خود به انجام رسانده است. در سالهای اخیر که سمت و سوی بازار مخابرات ایران به آهستگی به سمت فناوری فیبر تا منازل (FTTH) متمایل شده است با توجه به نیاز کشور و در پاسخگویی به این نیاز این فناوری را برای کشورمان ارمغان آورده ایم و سعی کردیم تا تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشیم و به بسته محصولات خود اضافه نماییم. 

همچنین شرکت ایرسا نوین آمادگی دارد با پرسنلی مجرب و متخصص در زمینه راه اندازی و نصب پروژه های FTTH برای داخل ساختمان ها و مجتمع های بزرگ با کارفرمایان و مجریان پروژه های ساختمانی همکاری نموده و دسترسی اینترنت و همچنین خطوط تلفن که بر روی FTTH راه اندازی می شوند را فراهم، نصب و تحویل نماید.