ایرسا دریک نگاه

شرکت توسعه فن آوری ایرسانوین

نماینده رسمی تجهیزات شبکه اشنایدر الکتریک فرانسه

Irsa Novin , Distributor of Schneider Electric


ایرسا نوین در یک نگاه

تاسیس شرکت ایرسانوین

شرکت ایرسانوین ، به منظور فعالیت و ارائه تجهیزات پسیو شبکه و اجرای  پروزه های پسیو شبکه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (IT)  در سال 1384 کار خود را آغاز نمود.

زمینه های فعالیت ما کدامند؟

این شرکت از همان ابتدا به شکل کاملاً حرفه‌ای در زمینه زیرساخــت وپسیو شبکه ،نصب و راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری، راه اندازی شبکه‌های درون سازمانی ، بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه، پیاده‌سازی و نصب سرویس‌ها و نرم‌افزارهای شبکه و همچنین مشاوره وپشتیبانی شبکه  شروع به فعالیت کرده است. 

خدمات ما شامل چه بخش هایی میشوند؟

این مجموعه در حال حاضر در دو بخش اصلی فعالیت دارد که شامل فروش تجهیزات شبکه و همچنین خدمات اجرایی در پروژه های شبکه می‌باشد

خدمات و محصولات ما در چه مواردی مورد نیاز جامعه می باشد؟

ایرسا نوین  پاسخی است به نیاز موسسات، سازمان‌ها، ارگان های دولتی، موسسات  بزرگ و کوچک،کارخانجات، فروشگاه‌ها، هتل‌ها، مدارس و … در زمینه خدمات تخصصی شبکه.

کیفیت و ساختار ارائه خدامات و محصولات ایرسانوین چیست؟

 در همین راستا سعی کردیم  تا خدماتی که عرضه می‌کنیم مطابق با آخرین استاندارد روز جهان باشد. این مجموعه در آغاز فعالیت خود در حوزه واردات و فروش تجهیزات پسیو  اشنایدر اکتاسی وارد شده است.

تولید

با توجه به نیاز کشور عزیزمان در این برهه که نیاز به تولید در داخل کشور اهمیت قابل توجهی یافته است شرکت ایرسانوین نیز به این مهم پرداخته است و به کمک مشاورین و خبرگان صنعت تولید کابل و اقلام شبکه بعضی از اقلام مورد نیاز کشور را تولید و به بازار داخلی عرضه نموده است. کیفیت تولید این اقلام با برندهای خارجی برابری میکند و دارای استاندارد های بین المللی است و امید است حرکتی باشد بر قطع نیاز و وابستگی کشور به واردات.

اجرای پروژه شبکه

بخش خدمات شبکه در این مجموعه شامل سه عنوان اصلی می‌باشد:

خدمات مشاوره و ارائه راهکار شبکه خدمات نصب و اجرای پروژه‌های شبکه‌ و خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه

این خدمات به صورت قراردادهای کوتاه‌مدت و بلندمدت برای پشتیبانی و نگهداری شبکه و به شکل پروژه‌ای در زمینه مشاوره و پیاده‌ سازی شبکه به شرکت‌ها، مؤسسات، صنایع گوناگون، مراکز درمانی و آموزشی، مجتمع‌های تجاری – اداری بزرگ، پتروشیمی‌ها، کارخانه‌ها، سازمان‌های کوچک، متوسط و بزرگ و … ارائه می‌گردد.

شرکت ایرسانوین به کمک کادر مجرب خود در زمینه راه اندازی پروژه های شبکه در خدمت شما بوده و با پشتیبانی کمپانی اشنایدر الکتریک این قابلیت را دارد که پروژه های مختلف را پس از راه اندازه تست کرده و سپس از طرف اشنایدر الکتریک گارانتی 30 ساله کند.

ارائه کننده تجهیزات شبکه

مجموعه کارخانجات اشنایدر الکتریک بزرگترین تولید کننده قطعات شبکه در جهان میباشد و خط تولید با کیفیت عالی و در عین حال زیبای محصولات شبکه خود را با نام (Actassi) عرضه می کند. شرکت ایرسانوین به عنوان نماینده رسمی این شرکت ، قادر به تامین این تجهیزات است.

در بخش فروش تجهیزات شبکه، این مجموعه وارد کننده و پخش کننده تجهیزات پسیو شبکه با نام تجاری اشنایدر اکتاسی  فرانسه می‌باشد. این محصولات برای استفاده در سازمانهای بزرگ و دیتا سنتر ها پیشنهاد می گردد. اکتاسی شامل بهترین محصولات کارخانه هایی است که اشنایدر الکتریک از معتبرترین آنها نظیر Lexcom, Infraplus  Clipsal Datacomms, Sarel, Himel خریداری کرده است .

مجموعه کارخانجات اشنایدر الکتریک بزرگترین تولید کننده قطعات شبکه در جهان میباشد و خط تولید با کیفیت عالی و در عین حال زیبای محصولات شبکه خود را با نام (Actassi) عرضه می کند. شرکت ایرسانوین به عنوان نماینده رسمی این شرکت ، قادر به تامین این تجهیزات است.

مهارت های ما در ایرسانوین

شرکت توسعه فن آوری ایرسا نوین ارائه کننده کلیه تجهیزات شبکه در سراسر کشور می باشد . این شــرکت با کادری مجرب در جهت مشاوره ،طراحی و اجرا ، از سال 1388 در خدمت جامعه انفورماتیک کشور است.
شرکت ایرسا نوین نماینده رســمی کـارخــانجات اشــنایدر فـرانسه و کلیپسال استرالیا می باشد که در حال حاضر این شرکت آخرین دستاوردهای فن آوری شبکه را به بازار ایران عرضه می دارد . در این راسـتا گروه ایرسـا نــوین ، پروژه های زیادی را در سطح کشور به کمک نمایندگان فروش و مجریان خود در سازمانها ، ادارات ، بانکها ،بیمارستانها ،هتلها وسایر مجموعه های تجاری بانجام رسانیده است.

فروش تجهیزات شبکه 0
اجرای پروژه شبکه 0
تولید کابل و قطعات شبکه 0

ejra001


برندهای ما