پروژه پسیو شبکه و زیرساخت مجموعه بزرگ کافه بازار که معروفترین ارائه دهنده نرم افزارهای اندروید در ایران است توسط شرکت ایرسانوین انجام شده است. در تصاویر زیر می توانید نحوه اجرای پروژه را در قسمت های بک بن فیبر و همچنین قسمت های مسی و اکتیو شبکه ملاحظه بفرمایید.
 

20170615 142439

پروژه تجهیز و نصب و راه اندازی شرکت ارمغان طلایی که سابقا به عنوان ISP ارمغان شناخته می شد و اکنون دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات رادیویی و اینترنتی می باشد. ساختمان اصلی این شرکت واقع در ونک ملاصدرای تهران در 6 طبقه می باشد. پروژه آن توسط شرکت ایرسانوین نماینده رسمی اشنایدر الکتریک فرانسه با تجهیزات برند اکتاسی Actassi با موفقیت انجام گردید.

 

اجرا و تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی پروژه اتصال شبکه فیبر نوری زیرساخت مخابرات استان همدان به شهرداری همدان توسط شرکت ایرسانوین با موفقیت انجام شد. 

طی این پروژه کلیه ساختمانهای شهرداری شامل ساختمان کمیسیون ماده 100، کمیسیون ماده 77 و همچنین ساختمان زمین شهری از بستر فیبر نوری اجرا شده مستقیما به بستر شبکه مخابرات استان متصل گردیده و از نرخ انتقال داده 10 گیگابیت در ثانیه بهره مند گردیده اند. لازم به ذکر است که این پروژه توسط نماینده محترم ایرسانوین در همدان شرکت رایانه کاران اجرا شده است.

شما می توانید در تصاویر زیر گزارش مختصری بصورت تصویری ببینید.

  

پروژه FTTH ساختمان مسکونی تهرانی و شرکا دارای 38 واحد واقع در پل رومی منطقه 2 مخابرات بوده که توسط شرکت ایرسانوین نسبت به تامین، تجهیز و اجرای آن بوسیله تیم مهندسی شبکه شرکت اقدام گردیده است.

همچنین لازم به ذکر است که این پروژه از جمله طرح های جدیدی است که با نام تانوما توسط شرکت مخابرات استان تهران برای ارائه سرویس اینترنت فوق پرسرعت بر روی بستر فیبر نوری ارائه میگردد. ایرسانوین به عنوان یکی از مجریان طرح تانومای مخابرات و FTTH دارای مجوز مخابرات بوده و شبکه سمت کاربر را در ساختمانهای مسکونی و اداری و برج ها اجرا می نماید.

در تصاویر ذیل می توانید ساختمان و همچنین اجرا و تجهیزات را ضمن نصب و راه اندازی ببینید.

 

پروژه شبکه سازی سایت کامپیوتر کامپیوتر دانشکده مهندسی دانشگاه امیرکبیر در شهریور ماه 95 استارت خورد.در این پروژه از کابل cat6 استفاده شد در این پروژه محصولات به صورت End To End ارائه شده است و از ترانکینگ های اشنایدر ، پریزهای شبکه و برق ، کابل ، پچ پنل های مسی و نوری و پچ کوردها استفاده شده همچنین آرایش وضیعت کابل فیبرنوری مخابرات و ارتباط آن با سایت مرکزی دانشگاه توسط متخصصین با دستگاه فیوژن انجام شد،  این پروژه در اواخر شهریور پایان یافت.

پروژه پسیو دانشکده نساجی دانشگاه امیرکبیر تهران

در ادامه عکسهایی از اجرای این پروژه را مشاهده می کنید.

 

استفاده از تجهیزات اشنایدرالکتریک درشبکه داخلی، اینترنت و دوربین های شبکه دانشگاه امیرکبیر گرمسار به شرح ذیل قابل رویت شما عزیزان می باشد.

garmsar amirkabir university 001

 

در اواخر سال94 کابلهای فیبرنوری از مخابرات گرمسار به دانشگاه امیرکبیر گرمسار منتقل شد و پروژه شبکه داخلی دانشگاه استارت خورد، سربندی کابل فیبرنوری مخابرات و انتقال اطلاعات به کابلهای Cat6 و در نهایت جانمایی نود ها برای استفاده کاربران از شبکه در مدت کوتاهی به پایان رسید و کل دانشگاه به سیستم اینترنت و شبکه داخلی مجهز شد.

در ادامه تصاویری از این شبکه سازی را مشاهده می کنید.

در این پروژه از ترانکینگ های اشنایدرالکتریک نیز در کابل کشی بهره برده شد و کار کابل کشی ساختار یافته به صورت End to End با تجهیزات اشنایدر الکتریک پیاده سازی شد.

همچنین در تابستان95 پروژه دوربین های تحت شبکه استارت خورد که از کابلهای مسی اشنایدراکتریک اکتاسی استفاده شد .این پروژه در شهریور95 پایان یافت که در ادامه عکسهایی از این پروژه را مشاهده خواهید کرد.