سمینارهای آموزشی

سمینارهای آموزشی

همانطور که مستحضر هستید انتقال سریع اطلاعات با کیفیت بالا از طریق صوت ، تصویر و دیتاجهت حل مسائل علمی، صنعتی و آموزشی باعث سهولت بسیاری از امور روزمره گردیده است . شبکه فیبرنوری با پیشرفتهای چشمگیری در تمامی دنیا به عنوان زیرساخت اصلی مورد استفاده قرار میگیرد. به طوری که امروزه فیبرنوری به درون منازل (FTTH) نیز راه یافته است. همچنین حفظ و نگهداری از اطلاعات به امری تخصصی تبدیل شده و هر روز مراکز داده (Data Center) مختلفی تاسیس میشوند تا این امر را به عهده بگیرند، تربیت نیرو هایی با تخصص بالا برای کار با تکنولوژی روز، در این مراکز، تخصص خاصی را میطلبد .

شرکت ایرسا نوین ( نماینده رسمی اشنایدر الکتریک ) باهمکاری کمپانی اشنایدر الکتریک فرانسه توانسته است این تخصص را وارد کشور کرده و در اختیار مهندسین ایرانی قرار دهد و ما را بر آن داشته تا در ادامه فعالیت ها ی شرکت ، برگزاری آموزشهای تخصصی در زمینه کابل کشی ساخت یافته، فیبرنوری و دیتا سنتر را در دستور کار قرار دهیم.

لذا باارائه سرفصل های دوره های آموزشی آنها را بررسی نموده و راهنمائی فرمایید تا زیرمجموعه متخصصین شما با شرکت در این دوره ها بتوانند بر غنا و عمق دانش خود افزوده و مدارک لازم برای فعالیت بهتر در این حوزه را اخذ نمایند.

از جمله مدارکی که در این دوره عرضه خواهد شد تاییدیه شرکت در دوره Data Center Certified Associate (DCCA) می باشد که مربوط به دانشکده خصوصی اشنایدر الکتریک است.

خوشحال خواهیم شد که بتوانیم در راستای تعالی آن سازمان قدمی هرچند مختصر برداشته و توفیق آشنایی و همکاری با شما را نصیب خود کنیم. همچنین سرفصل های آموزشی با توضیح کامل به پیوست تقدیم می گردد.

seminar002

seminar newest

با تشکر

مسئول آموزش- محمدعلی سیدزاده

88470301 داخلی122

 

بدون دیدگاه

با عرض پوزش، فرم نظر در این زمان بسته است.